Albert Genau Isı Camlı Cam Balkon

Albert Genau Isı Camlı Cam Balkon

Albert Genau Isı Camlı Cam Balkon Piyasada Kullanılan Isıcamlı Cam Balkonlar İle Kıyaslanmayacak Kalitededir.Isı Camlı Balkonlarda En Önemli Beklenti Yalıtımdır.

Yalıtımı Üst Düzeye Çıkarmak İçin, Gerek Yan Dikme Profillerini, Gerekse Kanat-Kasa, Kanat-Kanat Birleşimlerini Ayrıntılı Bir Şekilde Tasarladık. Taşıyıcı Kasa Profili Üzerine, Gizli Kondens Kanallı, Su Tahliye Sistemi Yerleştirildi. Kanat Profillerinin Altındaki Su Tahliye Yönlendirme Kanatçıkları Sayesinde de, Yağmur Suyu, Profilin İçine Girmeden, Dışarıya Yönlendirilmektedir. Ayrıca, Kilit Sistemi İçin Kollu, İspanyoletli Kilit Sistemi Opsiyonel Olarak Sunulmaktadır.

Isıcamlı Cam Balkon Sistemlerinde, Camlar ve Mekanizmanın Ağrlığı,Klasik Cam Balkon Sistemlerine Oranla Daha Ağırdır.Bu Sebeple Isıcamlı Cam Balkonlarda Kullanılan Teker Mekanizması Çok Sağlam Olmalıdır.

Albert Genau Isı Camlı Cam Balkon Sistemimizin Kilit Mekanizmaları ve Teker Mekanizmaları 30 Yıl Paslanmazlık Garantili ve Çeliktir.

Albert Genau'nun Alman Patentli ve Yalıtım Ödüllü Isıcamlı Cam Balkon Sisteminde Kullanılan Camlar ; 4 + 20 + 4 ( 28 m) Kalınlığında,Çift Tarafı Temperli ve İki Cam Arası Argon Gazlıdır.

Tek Camlı Kalsik Cam Balkon Sistemleri %35 - 40 Arası Yalıtım Sağlarken,Isıcamlı cam balkon Sistemimiz % 80 -85 Ararsı Yalıtım Sağlamaktadır.Bu Yalıtım Oranı Sadece Firmamızın Patentli Sistemi İçin Geçerlidir.Klasik Isıcamlı Cambalkonlarda Bu Oranın Sağlanması Mümkün Değildir.Plastik Doğramalarda (Pimapen) Bu Oran % 99'dur.