Ankara Cam Balkon - Önemli

Ankara Cam Balkon - Önemli

2004 Yılı Sonlarında Balkon Camlama Sistemleri İle Ankara'da Yeni Bir Sektör Oluşmuştur.

Cam Balkon Sistemlerinin Estetik Görünümü,Kolay Kullanımı,İmar Mevzuatına Uyumluluğu ve Balkonlara Oda Özelliği Kazandırması Sayesinde Kullanıcılar Tarafından Tam Not Almıştır.

Bu Sebeple Sektörde Kısa Zamanda Hızlı ve Başarılı Bir Büyüme Göstermiştir.

Sektörde 2004 ve 2008 Yılları Arasında, Bu İşe Ciddi Anlamda Emek ve Gönül Veren,Personel Seçimini Titizlikle Yapan,Kullanılan Malzeme ve Makina Kalitesinden Ödün Vermeyen,Cam Balkon Sistemlerinde En Önemli Unsurun Titiz Bir İşçilik Olduğunun Bilincinde Olan Cam Balkon Firmaları Tarafından Kullanıcılara Hizmet Verilmiştir.

İlerleyen Yıllarda Sektörde, Firmaların ve Çalıştırılan Personelin Kalitesindeki Düşüş,Malzemelerin Kalitesinden Verilen Ödün ve Dolayısıyla Kalitesiz İşçilik,Eğitimsiz ve Ticari Ahlaka Sahip Olmayan Firma Sahipleri Kullanıcılarda Güven Duygusunun Yitirilmesine Sebep Olmuştur.

Cam Balkon Sektöründe,Müşterilerine Kaliteli Hizmet Vermeye Çalışan,Yaptığı İşin Arkasında Duran,Son Teknoloji Ekipmanlara ve Uzman Bir Ekibe Sahip Olan,Yaptığı İşin Ciddiyetinin Farkında Olan Firma Sayısı Her Geçen Yıl Azalmıştır.

Firma Seçimlerinde Fiyat Odakli Davranılması,Kalitesiz Firmaların Gün Geçtikçe Fazlalaşmasına Sebep Olmuştur.

Kullanıcıların Çok Düşük Fiyatlı Cam Balkon Sistemleri Tercih Etmeleri; Kalitesiz Malzeme Kullanan ,Kalitesiz İşçiliğe Sahip,Taahhüdünü Zamanında Yerine Getirmeyen,Satış Sonrası Muhattap Bulunamayan,Garanti Koşullarını ve Servis Hizmetlerini Yerine Getirmeyen,Ön Ödeme Sonrası Cam Balkonunuzu Hiç Takmayan ve Hatta Evlerde Yaşanan Hırsızlık Olaylarının Yaşanmasına Sebebiyet Veren Firmaların Çoğalmasına Sebep Olmaktadır.

Merdivenaltı Firmalar,Kullanıcının Araştırması Sonucu Elde Ettiği Ortalama M2 Fiyatının Çok Altında Fiyatlar Vermektedir.Kaliteli ve Sorunsuz Bir Hizmet Almak İsteyen Kullanıcılar,Makul Fiyat Veren Firmaları,Üretimhanelerinide Ziyaret Edip,Çalışma Ortamlarını Görerek Güvenli Bir Alışveriş Yapmış Olurlar.