Cam Balkon Sipariş Alımı ve Teslimat Süreci

Cam Balkon Sipariş Alımı ve Teslimat Süreci

Firmamıza Ulaşan Müşterimiz ile Telefonda Ön Görüşme Yapılır.Ön Görüşmede Ürün Bilgisi ve Ortalama Fiyat Müşterimize Sunulur. Kapatılacak Alan İçin Projelendirme İstenmesi Halinde,Profesyonel Ölçülendirme İçin Müşterimizin Bilgileri Alınarak Ölçü Kaydı Oluşturulur. En geç 1 Gün İçerisinde Firmamız Personelleri Cam Balkon Uygulanacak Alanın Profesyonel Ölçüsünü Almak İçin Adresinize Ulaşır.

Lazer Metre ile Kapatılacak Alan Projelendirilir. Profesyonel Ölçü,Toplam Tutara Hatasız Bir Şekilde Ulaşmamızı Sağlar.Ürün Kalitesi ve Fiyat Konusunda Müşterimizle Anlaşma Sağlandıktan Sonra Karşılıklı Resmi Sözleşme İmzalanır. Resmi Sözleşme; Hem Müşterilerimizi Hem de Firmamızı Koruyan Yasal Bir Sözleşmedir.Aynı Zamanda Cam Balkon Sistemimizin Garanti Belgesidir.

Sözleşmenin Üzerinde, Müşteri Adres ve Telefon Bilgileri,İş Başlagıç Tarihi,Montaj Tarihiniz,Sistemin Teknik Özellikleri,Kapatılacak Alanın Metrajı,Cam Balkon Uygulanacak Alanın Toplam Tutarı ve Ödeme Şekli,Seçmiş Olduğunuz Alüminyum ve Camın Rengi Yazılı Olarak Belirtilir.Sözleşme İmzalandıktan Sonra En Geç 25 İş Gününde Balkonunuz Teslim Edilir.