Isı Camlı Cam Balkon

Isı Camlı Cam Balkon

Cam Balkon Sistemleri İçerisinde Isıcamlı Cam Balkon Sistemimiz Kullanıcılar Tarafından Tam Not Almıştır.

Kullanıcıların Karar Verme Aşamasındaki En Büyük Tedirginlikleri, Klasik Cam Balkon Sistemlerine Oranla Ne Kadar Yalıtım Sağlayacağıdır.

Isıcamlı Cam Balkonlarda Kullanılan Isıcamlar Elbette Yalıtım Açısından Çok Önemlidir.Ancak Sadece Isıcam Kullanılması, Isıcamlı Cam Balkon Sisteminin Yalıtım Sağlaması İçin Yeterli Değildir.

Isıcamlı Cam Balkon Sistemlerinde  Kullanılan Yalıtım Contaları,Cam Birleşim ve Dikme Profilindeki Yalıtım Contaları Isı Kaybını Önleyen En Önemli Detaylardır.

Isıcamlı Cam Balkon Sistemlerinde, Camlar ve Mekanizmanın Ağrlığı,Klasik Cam Balkon Sistemlerine Oranla Daha Ağırdır.Bu Sebeple Isıcamlı Cam Balkonlarda Kullanılan Teker Mekanizması Çok Sağlam Olmalıdır.

Firmamızın Alman Patentli ve Yalıtım Ödüllü Isıcamlı Cam Balkon Sisteminde Kullanılan Camlar ; 4 + 20 + 4 ( 28 m) Kalınlığında,Çift Tarafı Temperli ve İki Cam Arası Argon Gazlıdır.

Kilit Mekanizmaları ve Teker Mekanizmaları, 30 Yıl Paslanmazlık Garantili ve Çeliktir.

Her Cam da Ayrı Ayrı 6 Adet Yalıtım Contası Mevcuttur.Kasa Profilleri Özel Tasarıma Sahip ve Çift Su Kanallıdır.

Tek Camlı Kalsik Cam Balkon Sistemleri %35 - 40 Arası Yalıtım Sağlarken,Isıcamlı cam balkon Sistemimiz % 80 -85 Ararsı Yalıtım Sağlamaktadır.Bu Yalıtım Oranı Sadece Firmamızın Patentli Sistemi İçin Geçerlidir.Klasik Isıcamlı Cambalkonlarda Bu Oranın Sağlanması Mümkün Değildir.Plastik Doğramalarda (Pimapen) Bu Oran % 99'dur.